Subskrypcja
małżeństwo, miłość, ślub, życie we dwoje, żona, mąż, my, rodzina, podróże, kulinaria

Osiemnastomiesięcznica ;)

Czy Streetcom Wam coś mówi? Marketing rekomendacji. Od kilku lat należę do ekspertów Streetcom. Uczestniczyłam w wielu kampaniach, rekomendując różne produkty. Obecnie jestem w trakcie kampanii firmy Envelo. Czy wiecie co to? To strona umożliwiająca wysyłanie kartek i listów drogą pocztową, bez wychodzenia w domu i stania w kolejkach na poczcie. Bardzo ciekawe narzędzie. Uczestnicząc w tej kampanii dostałam możliwość wysłania jednej pocztówki do osoby wybranej przeze mnie, zupełnie za darmo. Postanowiłam wysłać taką kartkę mojemu mężowi. Właśnie dzisiaj ją dostał. Zobaczcie, co mu napisałam.

envelo1

envelo2

envelo3

I jak? Podoba Wam się? Ucieszyłam się, bo dzisiaj wyjęłam to ze skrzynki, a już jutro 29 listopada mamy właśnie wymienioną miesięcznicę, pięknie się to zgrało.

Co myślicie o takiej formie wysyłania kartek pocztowych? Idą święta możecie spróbować. Według mnie całkiem przyjemna sprawa.

O innych niespodziankach z okazji półtorarocznego bycia Zoną będzie w najbliższym czasie. Nie obiecuję, ze to będzie jutro, bo nie wiem, czy zdążę, wiecie Andrzejki…

Pozostaw odpowiedź