Subskrypcja
małżeństwo, miłość, ślub, życie we dwoje, żona, mąż, my, rodzina, podróże, kulinaria

O mnie

Bloga prowadzę ja, po prostu Killemka. Na ujawnianie się może kiedyś przyjdzie pora.

O czym jest blog? – O nas – o mnie i o moim Mężu.

Po co go piszę? – Otóż jedne pary mają „pudełka wspomnień”, a my mamy to nasze małe miejsce w internetowym zero jedynkowym świecie. Nie lubię gromadzenia rzeczy, więc to lepsza alternatywa dla nas.

Skąd się tutaj wzięłam? Otóż pomysł na bloga zrodził się w mojej głowie w pierwszą rocznicę naszego ślubu – maj 2014 roku. Od tego czasu minęło 5 miesięcy, a pomysł wciąż przechodzi kolejne metamorfozy. Najpierw pytanie do Męża, czy coś takiego ma sens i co o tym myśli. Wyraził swoją aprobatę, dał miejsce na swoim serwerze, pozostało tylko kupić domenę i rozpocząć działalność internetową. Wymyślenie szaty graficznej, loga… I oto jestem.

Nazwa „Staż małżeński” – zrodziła się w tym samym dniu, co sam pomysł na pokazanie naszego małego małżeńskiego świata w Internecie. Czy słusznie – zobaczymy. Jak długo tu zagoszczę – tego jeszcze nie wiem, to moje pierwsze starcie z blogową sferą.

Jesteśmy młodym małżeństwem, mamy po 30 lat.

Co tutaj znajdziecie? – Kulinarne potyczki, relacje z podróży, codzienne życie i zapewne inne rzeczy.

„Małżeństwo to trudna sztuka kompromisów.” Czy to prawda? Jak to wygląda w praktyce? Czy dwoje upartych ludzi może ze sobą wytrzymać? Dwa odmienne charaktery, a tak do siebie podobne…

Zapraszam do lektury.

5 Komentarze
 1. Super blog

 2. Prowadzisz pięknego bloga :)
  Warto utrwalać takie chwile, bo pamięć ludzka jest zawodna.
  Życzę Tobie, Twojemu Mężowi długich, szczęśliwych lat. Przyjaźni i miłości, a także wzajemnego szacunku. To podstawa. Ja „zaliczam” już 34 lata małżeństwa. Różnie bywało, ale ogólny bilans jest na plus :)
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, Killemko :)

 3. Świetny pomysł na bloga. ;)
  Pozdrawiam serdecznie.

 4. taki blog to świetny pamiętnik. Można tu zawsze zajrzeć i powspominać. Życzę Wam jak najwspanialszych wspomnień.

Pozostaw odpowiedź